Před dovolenou nezapomeňte na cestovní pojištění

Minulý rok jsem odjel na dovolenou a neměl jsem cestovní pojištění. Celou dovolenou mi to úplně zkazilo, protože mi někdo odcizil zavazadla. Měl jsem v nich všechny své osobní věci. Nešlo mi ani tak o oblečení, ale v jednom z kufrů jsem měl i videokameru. Koupil jsem si ji těsně před odjezdem a tak jsem byl na dovolené úplně otrávený a vůbec jsem si jí neužil. Nikdy předtím se mi nic podobného nestalo a tak jsem si vždycky říkal, že cestovní pojištění je zbytečná věc. Po této nepříjemné zkušenosti jsem však změnil názor a nikdy bych bez něj nikam neodjel. Celkem mě tato událost poučila a já si uvědomil, jak moc jsem riskoval. Až teď jsem si uvědomil, že se mi mohlo třeba i něco stát a vše bych si pak musel platit sám. Odcizená zavazadla mi samozřejmě nikdo nevrátil a já o vše přišel.

Nemoc, úraz a cestovní pojištění

Vždycky jsem si říkal, že je malé pravděpodobnost, že bych se na dovolené mohl třeba zranit. Říkal jsem si, že ležím jen na pláži a nebo se pohybuji v hotelovém komplexu, kde mi žádné nebezpečí nehrozí. Jenže náhoda je jak se říká blbec a kdybych si třeba zlomil nohu, tak bych si celé ošetření u lékaře hradil z vlastní kapsy. Takhle kdybych měl cestovní pojištění, tak bych se o finanční stránku nemusel starat. Někde jsme četl, že lékařské ošetření v zahraničních nemocnicích je opravdu finančně nákladné. Uvědomil jsem si, že kdyby se mi něco podobného přihodilo, tak bych na to neměl ani peníze. Nemám totiž nějak moc našetřeno. To, že mi ukradli zavazadla bylo proti tomuto nic. Vlastní nepozorností jsem o vše, co jsme si sebou na dovolenou vzal přišel. Měl jsem si dávat na své věci větší pozor a nebo mít cestovní pojištění.

Na další dovolené už budu mít cestovní pojištění

Na další dovolené už si cestovní pojištění určitě zařídím. Nebudu už tak hloupý a neodjedu bez něj. I vy tyto služby využijte, protože nikdy nemůžete předvídat, co vás může na dovolené potkat za nepříjemnosti. Buďte na sebe opatrní a dávejte na sebe a své věci pozor.
 

30. 07. 2014

cestovní pojištění ERGO

Já si vždy uzavírám cestovní pojištění u pojišťovny Ergo.

cestovní pojištění ERGO

28. 07. 2014

bezpečné cestovní pojištění

Opravdu bezpečné cestovní pojištění vám nabídne naše pojišťovna.

bezpečné cestovní pojištění

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

 

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
cestovní pojištění online