Cestovní pojištění pro mě a mé kamarády

Letos vyrážím poprvé s partou kamarádů na dovolenou. Chceme vyrazit autem, které si půjčíme od mých rodičů. Každý z kamarádů si vzal na starost nějaký úkol. Někdo zajišťoval ubytovaní, někdo jídlo na cestu a někdo si vzal na starost cestovní pojištění. Já jsem měla zajistit pouze auto a byla jsem za to ráda. Nikdy jsem takhle do zahraničí nejela a tak jsem ani nevěděla co všechno je třeba před cestou zařídit. Musím se přiznat, že jsem ani přesně nevěděla na co mi bude nějaké cestovní pojištění. Bylo mi hloupé se ptát, aby si kamarádi nemysleli, že jsem úplně hloupá. Jelikož jsem nikdy v zahraničí nebyla, tak jsem se s ničím takovým nikdy předtím nesetkala. S našima jsme jezdili pouze na jednodenní výlety a na ty cestovní pojištění nebylo potřeba.

Jak jsem se dozvěděla co je cestovní pojištění

Pořád jsem přemýšlela nad tím, proč jsme si museli zařizovat cestovní pojištění. Nakonec mi to nedalo a zeptala jsem se jedné kamarádky, která s rodiči procestovala téměř celý svět. Její zkušenosti s cestováním byly opravdu veliké. Stručně mi vysvětlila na co mi cestovní pojištění v zahraničí bude a ujistila mě, že se mi bude určitě hodit. Byla jsem ráda, že jsem se dozvěděla nějaké nové informace, které se mi budou v budoucnu jistě hodit. Toužím hodně cestovat a tak věřím, že cestovní pojištění určitě budu někdy zařizovat.

Online cestovní pojištění

Kamarádka, která zařizovala cestovní pojištění mě požádala, abych jí pomohla. Sice jsem nevěděla, jak jí pomůžu, ale nebránila jsem se. Ona samozřejmě nechtěla pomoci, ale chtěla mi ukázat, jak si sjednat cestovní pojištění přes internet. Byla jsem překvapená, že je to tak snadné a jsem si jistá, že příště už to zvládnu úplně sama.
 

30. 07. 2014

cestovní pojištění ERGO

Já si vždy uzavírám cestovní pojištění u pojišťovny Ergo.

cestovní pojištění ERGO

28. 07. 2014

bezpečné cestovní pojištění

Opravdu bezpečné cestovní pojištění vám nabídne naše pojišťovna.

bezpečné cestovní pojištění

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

 

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
cestovní pojištění online