Má dovolená a cestovní pojištění

Každý rok touto dobou odjíždím společně s rodinou na dovolenou. V tuto dobu teprve začíná sezóna a tak není všude tolik turistů a celkově je dovolená taková klidnější. Před odjezdem mi manželka zadá několik důležitých úkolů, které musím bez odkladu zařídit. Jedním z nich je například cestovní pojištění. Dnes už vím, jak rychle a snadno si ho mám zařídit. Před lety jsem vůbec netušil kde a jak ho zařídit. Vždycky ho totiž sjednávala má žena a já se o to kde a jak ho zařizuje nestaral. Byla to pro mě naprostá samozřejmost, že ho zařídí. Jednou však řekla, že bych mohl cestovní pojištění zařídit také jednou já, protože ona musela zařídit spoustu jiných věcí. Nechtěla vše řešit sama a tak mi dala za úkol, abych vše zařídil. Věděl jsem, že navštěvuje nějakou společnost, která tyto služby nabízí, ale vůbec jsem nevěděl jak se jmenuje a kde sídlí. Nechtěl jsem s tím obtěžovat manželku a tak jsem si řekl, že to zkusím zařídit nějak jinak. Pozeptal jsem se kolegů v práci, jestli by mi neporadili nějaký snadnější postup na sjednání cestovního pojištění.

Cestovní pojištění online

Kolegové v práci mi doporučili, abych si sjednal cestovní pojištění online. Mě osobně by tato varianta vůbec nenapadla. Musím však uznat, že je naprosto logická. Dnešní doba je opravdu vyspělá a spousta věcí se dá přes internet zařídit. Vůbec jsem nechápal, že mě to nenapadlo hned. Zasedl jsem doma k počítači a celkem rychle a snadno jsem sobě a zbytku rodiny sjednal cestovní pojištění online.

Vy a cestovní pojištění

Určitě si před odjezdem na dovolenou sjednejte cestovní pojištění, protože by Vám mohlo finančně pomoci. V případě nutné hospitalizace v nemocnici, ošetření drobného zranění či ztrátě zavazadel by se Vám mohlo opravdu hodit.
 

30. 07. 2014

cestovní pojištění ERGO

Já si vždy uzavírám cestovní pojištění u pojišťovny Ergo.

cestovní pojištění ERGO

28. 07. 2014

bezpečné cestovní pojištění

Opravdu bezpečné cestovní pojištění vám nabídne naše pojišťovna.

bezpečné cestovní pojištění

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

 

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
cestovní pojištění online