Cestovní pojištění na dovolenou

Za několik dní odjíždíme na dovolenou a já neustále přemýšlím nad tím, jestli jsme na něco nezapomněli. Já si vzala na starost balení a manžel měl za úkol zmapovat trasu, kudy pojedeme a také zajistit cestovní pojištění. Já měla sepsaný velký seznam toho, co si budeme brát a na co nesmíme zapomenout. Úkoly mého muže jsem neřešila a nechala ho, aby si zařídil to co má. Už takhle jsem toho měla nad hlavu. Věděla jsem, že naplánovat trasu a zajistit cestovní pojištění by pro něj neměl být nějaký problém. Oba jsme ještě doháněli pracovní resty a vše jsme řešili tak nějak za pochodu. Já měla nějaké věci sbaleny, ale spoustu věcí jsem neměla nakoupených. Lítala jsem po bytě a hledala nafukovací lehátko, šnorchl a jiné letní věci, které jsem po minulé dovolené důkladně uložila. Nemohla jsem si však vzpomenout, kam jsem je uklidila. Měla jsem starosti i s jídlem, protože na dovolené jsme si chtěli vařit. Musela jsem si tedy sepsat seznam jídel a jednotlivých surovin, které bylo třeba nakoupit. Měla jsem toho opravdu nad hlavu. Manžel byl v pohodě a mě by ani ve snu nenapadlo, že zapomněl zařídit cestovní pojištění.

Zapomenuté cestovní pojištění

Na to, že můj manžel zapomněl zajistit cestovní pojištění, jsem přišla čirou náhodou a to při hádce, protože jsem měla spoustu věcí na starost a on téměř nic. Zeptala jsem se ho, jestli už má naplánovanou trasu, kudy pojedeme a kde nechal udělat cestovní pojištění. On na mě koukal, jako kdybych spadla z višně. Prý jsem mu nařídila akorát naplánování cesty a kontrolu auta, kterým pojedeme. Cestovní pojištění jsem prý měla zajistit já. Nevím tedy, kdy bych to jako měla stihnout. Neměla jsem ještě ani nakoupené potřebné věci a jeho ani nenapadlo, že by mi mohl alespoň s něčím pomoct.

Jak jsem sháněla cestovní pojištění

Manžel si tedy vzal na starost nákup zbylých věcí a jejich následné sbalení a já si vzala na starost cestovní pojištění. Během dopoledne jsem vše vyřídila. Byl to pro mě opravdu snadný úkol. Nechápu, že si manžel vzal na starost raději balení věcí než aby zařídil takovouto jednoduchou věc. Jsem ráda, že jsem cestovní pojištění zajistila já, protože na mého muže není žádný spoleh.
 

30. 07. 2014

cestovní pojištění ERGO

Já si vždy uzavírám cestovní pojištění u pojišťovny Ergo.

cestovní pojištění ERGO

28. 07. 2014

bezpečné cestovní pojištění

Opravdu bezpečné cestovní pojištění vám nabídne naše pojišťovna.

bezpečné cestovní pojištění

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

 

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
cestovní pojištění online