Cestovní pojištění pro mě a mého přítele

V srpnu odjíždíme s přítelem na dovolenou a už pomalu začínáme zařizovat potřebné věci. Zamluvily jsme si moc pěkný hotel poblíž pláže. Stravovat se budeme přímo v hotelu, protože v ceně máme jak ubytování, tak i polopenzi. Jedna z věcí, kterou ještě musíme zařídit je cestovní pojištění. Vždycky mi ho sjednávala kamarádka, která pracovala v nějaké společnosti, která nabízela tyto služby. Já jsem se tedy nemusela o nic starat. Nyní je však na mateřské dovolené a tak si vše musím zajistit bez její pomoci. Přítel nikdy nic podobného nezařizoval a tak mi moc neporadil. Vzala jsem si tedy vše ohledně cestovního pojištění na starost já.

Naše cestovní pojištění online

Někde na internetu jsem úplnou náhodou narazila na nějaký článek o tom, že si můžete sjednat cestovní pojištění online. Tato varianta mě opravdu zaujala, protože jsem neměla tušení kam bych měla v našem městě jít. Bydlíme v malém městečku, kde je pouze samoobsluha a pár drobných živnostníků. Musela bych odjet do vzdáleného města, ale tam zase žádnou takovou společnost neznám. Moc se mi líbila možnost zařídit si cestovní pojištění online a nikam nemuset chodit.

Na co se vztahovalo cestovní pojištění online?

Pročetla jsem si podrobnější informace o tom na co všechno je cestovní pojištění platné. Dozvěděla jsem se, že je možné ho využít na dovolené, když se Vám stane nějaký úraz, vážně onemocníte, ztratí se Vám zavazadla. Také ho lze využít na storno zájezdu ze strany klienta. Ihned jsem si tedy cestovní pojištění sjednala. Bylo to naprosto jednoduché a nyní už se můžu těšit na dovolenou.
 

30. 07. 2014

cestovní pojištění ERGO

Já si vždy uzavírám cestovní pojištění u pojišťovny Ergo.

cestovní pojištění ERGO

28. 07. 2014

bezpečné cestovní pojištění

Opravdu bezpečné cestovní pojištění vám nabídne naše pojišťovna.

bezpečné cestovní pojištění

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

 

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
cestovní pojištění online