Cestovní pojištění mé přítelkyně

S přítelkyní jsem se rozhodli, že pojedeme na dovolenou k moři. Chodíme spolu teprve krátce a tak to bude naše první společná dovolená. Oba dva se na ní moc těšíme, protože ani jeden z nás ještě nikdy u moře nebyl. Já už mám vše sbalené a ještě dnes jsem si stihnul zařídit cestovní pojištění. Nechával jsem si dělat nový pas, který jsem si vyzvedl včera. Zítra si chci nechat vyměnit nějaký menší obnos peněz a to bych měl zvládnout po práci, protože po cestě domů mám jednu banku. Cestovní pojištění jsem si zařizoval v práci přes internet, takže jsem nemusel nikam chodit.

Přítelkyně zapomněla na cestovní pojištění

Večer jsem ještě telefonoval přítelkyni, abych věděl kolik peněz chce v bance vyměnit a také jsem se jí chtěl zeptat, jestli už má vše zařízené. Celkem mě překvapilo, že ne. Zeptala se mě, co všechno jsem zařizoval a tak jsem jí pověděl, že jsem si sbalil několik věcí na cestu a že už mám zajištěné cestovní pojištění. Sdělil jsem jí také, že cestovní pas už mám také doma. Ona si jde pro pas zítra odpoledne a balit prý chce večer před odjezdem. Jediný problém pro ní byl cestovní pojištění, protože ani nevěděla, že nějaké bude potřebovat. Celkem mě překvapilo, že pro ni byla tato informace neznámá. Vůbec mě nenapadlo, že jí nedojde si ho zřídit. Poradil jsem ji tedy, aby si cestovní pojištění vyřídila na internetu a ušetřila tak čas na jiné věci, které musí před odjezdem zařídit.

Jak jsem zařizoval cestovní pojištění své přítelkyni

Další den ráno mi volala přítelkyně do práce, že neví, jak si cestovní pojištění přes internet zařídit. Nikdy předtím se s tím nesetkala a tak si nevěděla rady. Po telefonu jsem si dával instrukce a jí se podařilo cestovní pojištění sjednat. Věřím, že příště už to zvládne úplně sama, protože je to opravdu snadné.

 

30. 07. 2014

cestovní pojištění ERGO

Já si vždy uzavírám cestovní pojištění u pojišťovny Ergo.

cestovní pojištění ERGO

28. 07. 2014

bezpečné cestovní pojištění

Opravdu bezpečné cestovní pojištění vám nabídne naše pojišťovna.

bezpečné cestovní pojištění

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

 

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
cestovní pojištění online