Cestovní pojištění pro mě a mou kamarádku

S kamarádkou jsme se rozhodli, že společně odjedeme na dovolenou. Chceme vyrazit někam na vlastní pěst a je nám jedno kam. Určitě chceme jet autem, protože má kamarádka nesnáší létání letadlem. Vždycky jí je při letu nevolno. Mě osobně to nevadí, protože řídím ráda. Rozdělili jsme si několik úkolů, abychom vše stihli včas. Já měla zajistit auto a potápěčské vybavení a kamarádka měla zajistit nějaké jídlo a cestovní pojištění. Nic proti rozvrženým úkolům nenamítala a tak jsem myslela, že je vše v pořádku. Já jsem odvezla mé auto do servisu, aby mi udělali kompletní prohlídku a zjistili případné defekty. Mezi tím jsem jela do obchoďáku a nakoupila nějaké potápěčské vybavení. Já měla vše hotové a dál jsem se o nic nestarala. Ani jsem se kamarádky neptala na to, kde vyřídila cestovní pojištění. Ptala se mě akorát na to, jaké potraviny má nakoupit. Sepsali jsme si seznam jídel, které máme v plánu si vařit. Do dovolené zbývá pár dní a mi už se nemůžeme dočkat.

Pozapomněli jsme na cestovní pojištění

Sepsali jsme si opravdu dlouhý seznam věcí, které jsme měli před dovolenou zařídit. Na tento seznam jsme však zapomněli napsat cestovní pojištění. Já jsem ho neměla na starost a kamarádka na to úplně zapomněla. Tvrdila, že toho na ní bylo moc a vše nestihla zařídit. Celkem mě touto odpovědí zaskočila, protože mě mohla požádat o pomoc a já bych cestovní pojištění zařídila. Neměla bych s tím žádný problém. Bohužel byla neděle a já se nemohla vydat do města, abych vše potřebné zařídila. Doma jsem se svěřila manželovi s tím, že jsme zapomněli na cestovní pojištění. Na pondělí jsem měla ještě nějaké pracovní schůzky a tak jsem neměla čas vše zařídit. V úterý bychom měli odjíždět, tak nevím kdy to zvládnu zařídit.

Cestovní pojištění online

Manžel mi poradil, abych si cestovní pojištění sjednala online přes internet. Tato varianta mě vůbec nenapadla. Přitom je naprosto logická. Manžel byl natolik ochotný, že mi pomohl cestovní pojištění sjednat. Byla jsem moc ráda, že mi s tímto pomohl a já už se můžu těšit na úterní odjezd na dovolenou.
 

30. 07. 2014

cestovní pojištění ERGO

Já si vždy uzavírám cestovní pojištění u pojišťovny Ergo.

cestovní pojištění ERGO

28. 07. 2014

bezpečné cestovní pojištění

Opravdu bezpečné cestovní pojištění vám nabídne naše pojišťovna.

bezpečné cestovní pojištění

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

 

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
cestovní pojištění online