Kde si nejlíp sjednat cestovní pojištění?

Jakým způsobem si zajišťujete cestovní pojištění? Chodíváte do pojišťovny osobně a nebo k jeho vyřízení využíváte internet? Já jsem celé roky využívala první variantu a letos poprvé zkusím něco jiného. Ne, že by mi obvyklý způsob nějak nevyhovoval, ale ráda vyzkouším něco jiného. Navíc mi jej doporučilo několik kamarádek, které často cestují a mají tak o těchto věcech velký přehled. Navíc jsem si všimla v novinách jedné reklamy doporučující cestovní pojištění online. Chci jít s moderní dobou a vyzkoušet to.

Znáte cestovní pojištění online?

Už jste někdy slyšely o tom, že si lze zajistit cestovní pojištění online? Já jsem o tom slyšela snad ze všech stran. Bála jsem se však, abych vše správně vyplnila a tak jsem poprosila o pomoc jednu z mých kamarádek. Ta byla natolik ochotná, že přišla až ke mě domů a tam mi vše vysvětlila. Uvařili jsme si kávu a zpnuli počítač. Vše mi pomohla vyplnit a já jen zírala, jak to zvládla. Pravdou je, že to bylo vcelku snadné a příště už budu vědět co a jak. Co vy, už jste si někdy zařizovali cestovní pojištění online a nebo je to pro vás novinka?

Já si cestovní pojištění online oblíbila

Pro mě bylo cestovní pojištění online novinkou, ale moc jsem si jej oblíbila. Naprosto mi tento způsob vyhovuje a ráda jej využiji i v budoucnu. Všem tvrdím, aby si jej vyzkoušeli a sami uvidí, která z variant jim bude vyhovovat. Každému totiž vyhovuje něco jiného.

30. 07. 2014

cestovní pojištění ERGO

Já si vždy uzavírám cestovní pojištění u pojišťovny Ergo.

cestovní pojištění ERGO

28. 07. 2014

bezpečné cestovní pojištění

Opravdu bezpečné cestovní pojištění vám nabídne naše pojišťovna.

bezpečné cestovní pojištění

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

 

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
cestovní pojištění online